Kategooria: Filtrid

Muud

Pakume ka filtermaterjale EU3 – EU5 üldventilatsioonile, samuti filterriiet värvikambritele ja muuks spetsiaalseks otstarbeks.

TurboMaster filter

TurboMaster padrunfiltrid pakuvad paremat filtreerimist ja madalamat rõhukadu. Filtrite tööea pikendamiseks soovitame kasutada eelfiltreid. TurboMaster padrunfiltrites kasutatavad filtrimaterjalid on mehaaniliselt eriti vastupidavad.

Panel S

Paneel ehk kassettfilter üldventilatsioonile ja plekkraamil versioonile tööstustele. Filter koosneb plastikraamist ja täissünteetilisest või pressitud polüesterpaberist eritöötlusega “sikk-sakk” filtermaterjalist. Saadaval EU4 -EU9 klassidena.

Padrunfiltrid

Padrunfiltrite puhul on tegemist ruumisäästvate lahendustega. Valides tavalise kottfiltri asemel padrunfiltri, on võimalik saavutada kuni 100% enam filtreerivat pinda, millest tuleneb märgatavalt pikem kasutusaeg.

Hepa filter

Hepa ehk bakterioloogilised filtrid eriti puhast õhku vajavatele ruumidele. Kasutatakse haiglate operatsioonitubade, ravimitehaste, laborite ja toiduainetööstuste ruumide õhu filtreerimiseks.

Eficell filter

Kottfiltri kinnitustesse sobiv kompaktne järelfilter. Soovitatakse kohtadesse, kus liiguvad suured õhuhulgad, esineb õhu tagasivoolu või niiskust. Tegemist on kottfiltrit asendava kompaktfiltriga, milline omab seejuureskuni 3 korda enam fitreerivat materjalipinda. Saadaval EU5 – EU9 klassidena.

Efibag filter

Uus kottfiltrite sari, milline sobib nii üldventilatsioonile kui ka tööstustele. Filter koosneb täissünteetilisest filtermaterjalist, kergesti hävitatavast plastikraamist ja plastik filterkottide tugedest. Saadaval EU3 -EU9 klassidena.

Compact filter

Kottfiltri kinnitustesse sobivad kompaktfiltrid. CompactS on kasutatav eelfiltrina ja Compact järelfiltrina. Mahutavad kuni 3 korda enam filtrimaterjali võrreldes samade mõõtmetega kottfiltriga. Saadaval EU5 – EU9 klassidena.

Airi filter

Suitsueemaldaja, mis mitme filtreerimisklassi ja spetsiaalse aktiivsöe filtriga suudab eemaldada suitsulõhna täielikult. Kasutatakse suitsetamiskohtades õhu filtreerimiseks. Vajab lae kõrgust umbes 3 meetrit.

Menu