Meie teenused

image
Soojuspumpade müük ja konsultatsioon
Info...
image
Soojuspumpade paigaldus ja hooldus
Info...
image
Ventilatsiooni-süsteemide ehitus ja hooldus
Info...
image
Küttesüsteemide ehitamine ja hooldus
Info...

Kaasaegsed kütte- ja kliimaseadmed ei saa läbi ilma ventilatsioonita. Õhutussüsteemide ehitamine ja hooldus on olulised etapid, millest sõltub, kuivõrd efektiivselt hakkab seade töötama ning kui kaua see teenib teid.

Aksum Grupp ettevõtte meistritel on mitmeaastane kogemus töös tuntud tootjate süsteemidega, suur tööstaaž ja eriteadmised võimaldavad meil monteerida ventilatsiooni vastavalt tehnikanormidele, tagada selle tuleohutust. Aga meie ettevõtte poolt pakutav regulaarne hooldus aitab vältida ebameeldivaid olukordi ekspluatatsiooniajal. 

Miks on vaja usaldada ventilatsioonisüsteemide ehitust ja hooldust spetsialistidele?

Tuleb pidada meeles, et seade, mis tagab õhuvahetust, omab keerulist komplektatsiooni. Ilma teadmiste, oskuste või kogemuseta on võimatu iseseisvalt selle monteerida. Puhastust, määrimist ja detailide vahetust on soovitatav usaldada kogenud meistritele. Sellele on mitu põhjust:

• vigade diagnostika vajab erialariistu ja oskust neid õigesti kasutada;

• vigase “vahelesegamise” korral on risk põhjustada tulekahju;

• ebapiisav (mitte professionaalne) õhuliini puhastus võib tekitada suurt õhusaastet kodus, süsihappegaasi taseme tõusu, mis tekitab halba enesetunnet ja immuniteedi nõrgenemist.

Aksum Grupp pakub täiskompleksi teenuseid ventilatsioonisüsteemide ehitamises ja hoolduses. Pöörduge meie poole, me hoolitseme, et õhk teie kodus oleks puhas ja värske.

Müüme, paigaldame ja hooldame ainult kvaliteetseid seadmeid

Tänapäevane ja kvaliteetne

Pakume era- ja äriklientidele soojuspumpade, konditsioneeride paigaldamist ja hooldust, samuti ventilatsioonisüsteemide hooldust. Tänapäevane küttesüsteem ja ventilatsioonisüsteem tagab hoones ühtlase soojuse ning madalad küttearved. Samavõrd tähtis kui ruume on kütta, on neis ka õhku vahetada.

Vajad abi soojuslahenduse valikul?

Helista 52 70 202 või saada meile kiri.

Meie Eelised

  • Meil on pikaajaline kogemus
  • Pakume täisteenust – müüme, paigaldame ja hooldame
  • Tasemel teenindus – oleme professionaalid ja leiame sulle kiirelt meeldiva lahenduse
  • Konkurentsivõimeline hind