Meie teenused

image
Soojuspumpade müük ja konsultatsioon
Info...
image
Soojuspumpade paigaldus ja hooldus
Info...
image
Ventilatsiooni-süsteemide ehitus ja hooldus
Info...
image
Küttesüsteemide ehitamine ja hooldus
Info...

Soojuse ülejääkide eemaldamine olme- või tööstusruumist on aktuaalne mitte ainult suvel, sellepärast on jahutussüsteemide ehitus nõutud. Ettevõte Aksum Grupp pakub täiskompleksi teenuseid: optimaalse seadme valik, selle montaaž ja edaspidine hooldus. Meie teenustega saate turvalise jahutussüsteemi, mis teenib teid mitmeid aastaid töövõimet kaotamata.

Missuguseid jahutussüsteemide tüüpe me pakume?

Väiksemate ruumide jaoks kasutatakse tavaliselt kliimaseadmeid, mis jahutavad õhku mugava temperatuurini lühikese aja jooksul. Mitmetoalistes korterites, majades, kontorites ja müüklates on otstarbekam paigaldada split- või multisplitsüsteemid. Meie pakume jahutussüsteemide ehitust erineva pindalaga ja otstarbega ruumides.

Meid usaldatakse järgmistel põhjustel:

• meil on suur kogemus sooritatud töös;

• täiuslik teenindus: müüme, monteerime ja hooldame jahutusseadmeid vastavalt nõuetele, mis on kirjas tehnilises passis;

• tagame konkurentsivõimelisi hindu tervele teenuste sortimendile.

Pöörduge meie poole, me tegeleme jahutussüsteemide ehitusega mitmeid aastaid, sellepärast võime tagada kvaliteetseid seadmeid, nende õige lülitust ja professionaalset teenindust.

Müüme, paigaldame ja hooldame ainult kvaliteetseid seadmeid

Tänapäevane ja kvaliteetne

Pakume era- ja äriklientidele soojuspumpade, konditsioneeride paigaldamist ja hooldust, samuti ventilatsioonisüsteemide hooldust. Tänapäevane küttesüsteem ja ventilatsioonisüsteem tagab hoones ühtlase soojuse ning madalad küttearved. Samavõrd tähtis kui ruume on kütta, on neis ka õhku vahetada.

Vajad abi soojuslahenduse valikul?

Helista 52 70 202 või saada meile kiri.

Meie Eelised

  • Meil on pikaajaline kogemus
  • Pakume täisteenust – müüme, paigaldame ja hooldame
  • Tasemel teenindus – oleme professionaalid ja leiame sulle kiirelt meeldiva lahenduse
  • Konkurentsivõimeline hind